Mamy jasnowidza. Znów wirtuoz!

Jasnowidz roku, najlepszy blog w historii

Rozstrzygnięcia kultowego konkursu na jasnowidza roku coraz bardziej mnie zdumiewają. Przyznaję, początkowo sądziłem, że odgrywa tu jednak rolę czynnik losowy, że w przewidywaniu piłkarskiej przyszłości czasami lepiej mieć więcej szczęścia niż rozumu.

Aż wśród uczestników ukształtowała się elita elit. Kiedy w 2014 roku triumfował neergeecorg, obwołałem go Profesorem X wśród jasnowidzów – jako pierwszy bowiem wygrał drugą edycję. Ale właśnie teraz pojawił się kolejny wirtuoz – czytelnik o nicku black_spider, który powtórzył sukces z roku 2015. Co bardziej intrygujące, minimalnie wyprzedził gracza nicki678, magika również znanego z listy laureatów (są na niej także michal.uszpulewicz, szewed, sexi.meri, pajac_kultury, rambocyc, future-is-now). Umiecie czytać w przyszłości!

Black_spider otrzyma w nagrodę ufundowaną przez sklep PodStadionem koszulkę najnowszego zwycięzcy Ligi Mistrzów, którym w tym roku okazał się Real Madryt. Zanim ją prześlę, proszę o przesłanie (rafal.stec@agora.pl) informacji, jaki ma mieć rozmiar i pod jaki adres ją posłać. Ale najpierw proszę przyjąć wyrazy uznania, podziwu za wnikliwe spojrzenie w przyszłość i serdeczne gratulacje!

PS Przypominam, że w jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu można brać udział do godz. 12.34 w poniedziałek, 23 października.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s